ç à Þ.net/news

Weekend bez zawodów to weekend stracony. Obecnie w treningu biegowym odchodzi...

Kamil Leśniak - fanpage, le texte de sa publication du 30-10-2018 10:16:27 :
Weekend bez zawodów to weekend stracony.

Obecnie w treningu biegowym odchodzi się od okresu przygotowawczego. Nowe badania amerykańskich naukowców to potwierdzają. Z stąd też testuje ich nowe zalecenia. Okazuje się, że warto startowa cały rok - tydzień w tydzień. A jak chcesz być zawodowcem to dzień po dniu (sobota i niedziela).

W minioną sobotę znów stanąłem na linii startu w ramach 5.Bieg o Złotą Szyszkę. A, że ja uległy na wszystko co się błyszczy to bez wahania postanowiłem mocniej polatać. Taka szyszka to na olx.pl zapewne za 5 dyszek pójdzie?

Dzień wcześniej testowałem nowy preparat multiwitaminowy od amerykańskich naukowców po którym nie mogłem zasnąć. Następnego dnia zbytnio świeżo się nie czułem.

Jednakże, jak usłyszałem, że będzie Bartosz Gorczyca FanPage to stwierdziłem, że trzeba być i spróbować się zmierzyć. Bartka nie było, ale za to był Adrian Be. No niech stracę już.

Pierwszy kilometr minął, a ja już miałem ochotę finiszować.
Gdzieś do 6km patrzyłem sobie na plecy Tomek Skupień i czekałem, aż w moim organizmie zajdzie homeostaza. W czasie czekania minął mnie Piotr Koń.

Wtedy uświadomiłem sobie, że lepiej nie będzie. Zacząłem pomału odpuszczać. Grymas z twarzy jednak nie schodził - możliwe, że to przez wysokość. Monte Klimczok to jednak spora góra, więc mogło tam zabraknąć tlenu. Zbieg do mety biegłem już od niechcenia, kontrolując się przy technicznych odcinkach, aby nie wywinąć kostki.

Zerwałem się jeszcze na mocny finisz bo wtem za pleców pojawił się Adrian Bednarek - Sport Nutrition... no i zepsuł mi zabawę. Tak to na mecie mógłbym powiedzieć - dziś treningowo. A tak to ledwo mi żyłka nie pękła...

Taka to historia.

Bieg przyjemny, szybki i górski. W pakiecie cieplutka opaska na głowę, a na mecie szyszka i piwo. Niestety nie mogliśmy zostać dłużej, bo czas było wracać na TRF - Trail Running Festival.

Traduire cette publication :

La publication complète :

Une publication de Kamil Leśniak - fanpage

KamilLesniakFanpageCześć! Jestem zawodnikiem Salco Garmin Team, Mistrzem Polski w ultra (2018), brązowym medalistą Mistrzostw Polski w biegu górskim na długim dystansie (2015,2019), organizatorem Ultra Mazur oraz trenerem. Zapraszam do śledzenia i współpracy!

Ces publications précédentes

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 29-10-2018Le 29-10-2018 :
Kto był na @trailrunningfestival.szczyrk to był, kto nie był ten nie był. Ja byłem i było fajnie!
@body_work_pl pokazał kawałek siebie i liczę, że się podobało :P
Sporo znajomych i znajomych...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 16-10-2018Le 16-10-2018 :
Manuel Uribe Photography dzięki, że się załapałem na to zdjęcie!📸

Statystyki są fajne! Prawda?📊
W biegach górskich prowadzone są regularnie na stronie BiegiGórskiePL. Tutaj można podejrzeć wszystko! Link poniżej przedstawia wszystkich medalistów...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 15-10-2018Le 15-10-2018 :
Sprawa jest!

Trochę wstydliwa. Kolega Maksymilian Tutka zgubił kamerę GoPro 4 podczas Łemkowyna Ultra Trail. Biegł 70km tak jak ja. On niestety nie wygrał, bo się zamartwiał podczas biegu. Gapa...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 14-10-2018Le 14-10-2018 :
Teraz czas na podryw! Tytuł Mistrza Polski przez rok będzie mój, więc trzeba to wykorzystać 🤩

Bardzo jestem szczęśliwy z tego powodu. Jednakże mam już pewne wnioski co do biegu. Więc...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 13-10-2018Le 13-10-2018 :
Mamy Mistrza Polski z rekrodem trasy 70 km na Łemkowyna Ultra Trail!!!!!!
En voir plus

Voir toutes ces publications

Cela pourrait aussi vous intéresser

Message de Piotr Hercog - Salomon Suunto Team du 29-10-2018Polak, który przebiegł 380 km w 60 godzin : Nareszcie w domu ;-)
Miniony tydzień był podobnie intensywny jak sam wyjazd na zawody. Kilkanaście spotkań, setki kilometrów za kółkiem, mało snu,...
En voir plus

Message de Piotr Hercog - Salomon Suunto Team du 28-10-2018Koniec sezonu, koniec wesołego weekendu. Roztrenowanie było 😉
znalazło się wreszcie trochę czasu na luźne rozmowy 😉
Z: Bartłomiej Przedwojewski Salomon Suunto Team
En voir plus

Marcin Świerc FanPageMarcin Świerc FanPage
26-10-2018 17:06:13

Message de Marcin Świerc FanPage du 26-10-2018Ostanie 2 dni to mega ciekawe doświadczenie 🤗 Pierwszy raz brałem udział w dużym spotkaniu pracowników i klientów Columbia Sportswear. Była także prezentacja najnowszej kolecji 🚶🏼‍♂️🚶‍♀️
Powoli analizuje plany 📆 układam...
Voir les 6 photos

Message de Piotr Hercog - Salomon Suunto Team du 25-10-2018PIOTR HERCOG W MORDERCZYM BIEGU BYŁ NAJLEPSZY NA ŚWIECIE : Był ultramaraton biegowy, teraz jest ultramaraton w spotkaniach.
Nie wiem który trudniejszy :-)
Pierwszy dzień zaliczony. Do niedzieli jeszcze kilka będzie.
Dziękuję Pytanie...
En voir plus

Marcin Świerc FanPageMarcin Świerc FanPage
24-10-2018 18:15:49

Message de Marcin Świerc FanPage du 24-10-2018Kiedy wracamy do treningu 🏃🏻‍♂️ pamiętajmy także o regeneracji 🧘🏻‍♂️ to ważny element przygotowań do naszych wyzwań ⛰😃
Najlepiej kiedy można łączyć przyjemne z pożytecznym 👨🏻‍💻 Nowy sezon to także...
En voir plus

Voir toutes les publications Trail / Mountain

En poursuivant votre navigation sur ce site, vous acceptez l’utilisation de cookies pour vous proposer des contenus adaptés à vos centres d’intérêts. En savoir plus.