ç à Þ.net/news

Miał być atak na nowy rekord mieszkania na osiedlu Wichrowym...

Kamil Leśniak - fanpage, le texte de sa publication du 26-11-2018 10:51:00 :
Miał być atak na nowy rekord mieszkania na osiedlu Wichrowym Wzgórzu. I był...
ale nie w moim wykonaniu :(

Po przyjeździe z Wysp Kanaryjskich walczyłem dzielnie ze smogiem poznańskim. Ział ostro dymem, pyłem i zimnem. Wytrzymałem kilka dni, ale ostatecznie na 3 dni przed startem padłem i ja.

Wytrzymałem kolejne 2 dni siedząc w grubym dresie i góralskich skarpetach. To spałem, to oglądałem netflixa... popijając herbatę z imbirem oraz miksturę z cebuli.

Tylko 2 dni, bo przyjechało do miasta wesołe miasteczko na kółkach - CITY TRAIL. Więc z częścią ekipy dzień wcześniej poszliśmy na koncert Koniec Świata. Nos jakby się odetkał podskakując i odbijając się od nieznanego ciała w rytmie pogo! Super - zdrowy jestem!

Rano wstałem z wyrzutami sumienia, ale w głowie i tak była myśl, że fajnie było. Stwierdziłem, że jak miałem siły na koncert to i na bieganie też muszę mieć. Przygotowałem jedną kanapkę z masłem orzechowym, popiłem herbatę i punktualnie o 10:22 wyszedłem z domu.

Tak aby być na ''styk'' w depozycie zawodów - zdjąć ciuchy i ruszyć na start. Do biura zawodów nie musiałem iść, bo mam stały chip do pomiaru czasu na wszystkie edycje. Kilometr rozgrzewki i znów poczułem odetkany nos. To bardzo przyjemne uczucie w sumie.

Wiedząc, że nie mam szans na zadowalający wynik, pobiegłem od początku dość żwawo - na pewniaka. Postarałem się chwilę poprzekomarzać ze współlokatorem zagadując go - tak minął pierwszy kilometr 3:12. Nie było zbytnio rozmowny, ale liczyłem, że wybuchnie śmiechem.

Ja za to nie byłem zbytnio biegowy. Zmniejszyłem prędkość do takiej, aby była optymalna. Tak też prawie dobiegłem do mety - prawie optymalnie. Ciut jeszcze przyśpieszyłem na końcu, bo zawsze ktoś się znajdzie z heroiczną myślą w głowie ''muszę wygrać na finiuszu''.

W sumie to wziąłem udział dlatego, że zapisałem się do teamu na ten cykl biegu. A jakbym nie brał udziału teraz, to bym nie ukończył...

Są rzeczy ważne, ważniejsze i nieistotne. Jednakże w moim przypadku wszystko jest równej jakości! Byle by nie było nudne.

fot. Fotografia Piotr Oleszak

Rekord mieszkania jeszcze zrobię...

#Metpol
BODY WORK
Hammer Nutrition Europe

Traduire cette publication :

La publication complète :

Une publication de Kamil Leśniak - fanpage

KamilLesniakFanpageCześć! Jestem zawodnikiem Salco Garmin Team, Mistrzem Polski w ultra (2018), brązowym medalistą Mistrzostw Polski w biegu górskim na długim dystansie (2015,2019), organizatorem Ultra Mazur oraz trenerem. Zapraszam do śledzenia i współpracy!

Ces publications précédentes

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 25-11-2018Le 25-11-2018 :
SPIKER!
Mam taką małą ofertke współpracy dla organizatorów biegów małych i dużych, ultra górskich, ultra płaskich, bez ultra, krótki górskich i górskich długich.

Wziąłem mu jakiś czas temu piwo z...
En voir plus

Le 23-11-2018 :
Dokładnie 17 dni spędziliśmy na Wyspach Kanaryjskich, aby uciec od jesiennej depresji, która miała panować w Polsce. Jednakże nie panowała, a na złość nam dopiero zaczeła się ''padaka'' jak wróciliśmy!...

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 22-11-2018Le 22-11-2018 :
Mój partner muzyczny AfterShokz przygotował promocję na swoje słuchawki, w których także biegam! Oferta zaczyna się od jutra i potrwa kilka krótkich dni :)

Szczegóły cenowe na stronie https://aftershokz.pl/

Zdjęcie...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 21-11-2018Le 21-11-2018 :
Snikersy się skończyły i batony Hammer Nutrition Europe także! Tak to jest jak się nie czeka na obiad...
En voir plus

Message de Kamil Leśniak - fanpage du 20-11-2018Le 20-11-2018 :
Garmin Polska tylko Ty we mnie wierzysz!

Niech Twoja wiara mnie uskrzydla, niech mnie ''nioki'' niosą, aż do samej mety! Niechaj 5km ma 4,7km a maraton ze 2 kilometry mniej....
En voir plus

Voir toutes ces publications

Cela pourrait aussi vous intéresser

Marcin Świerc FanPageMarcin Świerc FanPage
26-11-2018 08:25:18

Message de Marcin Świerc FanPage du 26-11-2018Miłego dnia 😉

#MarcinSwiercTEAM
En voir plus

Marcin Świerc FanPageMarcin Świerc FanPage
25-11-2018 16:48:18

Message de Marcin Świerc FanPage du 25-11-2018Teren sprawdzony 😉 ⛰🏃‍♂️
do góry już zima ❄️🌬

#MarcinSwiercTEAM
En voir plus

Message de Piotr Hercog - Salomon Suunto Team du 25-11-2018Ostatni zbieg i czas do domu ;-)
Voir les 2 photos

Message de Piotr Hercog - Salomon Suunto Team du 24-11-2018Dzisiaj szkoleniowo - HRT.
Z: Katarzyna Winiarska Małgosia Lebda Agnieszka Korpal Marcelina Słomian Kasia Krym Rafał Bielawa Rafał Klecha Oswald Rodrigo Pereira Wojciech Grzesiok Bernard Latanowicz Piotr Balwierczak
En voir plus

Marcin Świerc FanPageMarcin Świerc FanPage
24-11-2018 09:33:03

Message de Marcin Świerc FanPage du 24-11-2018▶️ KONKURS ◀️
Na dobry początek weekendu miła niespodzianka dla Was 😃🎁
Z okazji 8️⃣0️⃣ urodzin Columbia Sportswear możecie wygrać buty Caldorado 👟 to właśnie w nich wygrałem TDSa 🥇😃 ...
En voir plus

Voir toutes les publications Trail / Mountain

En poursuivant votre navigation sur ce site, vous acceptez l’utilisation de cookies pour vous proposer des contenus adaptés à vos centres d’intérêts. En savoir plus.